Poznaj winnicę

Winnica Lanckorona została założona w 1999 r. Od ponad 20 lat pracujemy nad wyselekcjonowaniem najlepszych odmian do uprawy w naszym klimacie. Przetestowaliśmy ponad 200 odmian winorośli z całego świata, zaczynając od vitis labrusca, poprzez różne hybrydy, aż do winorośli właściwej – vitis vinifera.

Dzięki temu obecnie Winnica Lanckorona oferuje odmiany, które bardzo dobrze odnajdują się w naszych warunkach klimatycznych, nie wymagają licznych zabiegów ochronnych, a jednocześnie dają możliwie największy plon i najsmaczniejszy owoc. Są to zarówno winorośle deserowe, jak i przerobowe, nadające się do uprawy w gruncie, a także pod folią.

Na specjalne zamówienie możemy przygotować dla Państwa inne odmiany winorośli, niedostępne w stałej ofercie naszej winnicy.

Zakup sadzonek jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym kontakcie:

  • telefonicznym – +48 880 136 271
  • lub mailowym – alanmazur@o2.pl

Zachęcamy Państwa do kontaktu!

Dodatkowo informujemy, że Winnica Lanckorona na ten moment nie prowadzi sprzedaży wina. Jakiekolwiek pojawiające się na lokalnym rynku alkohole nie pochodzą z naszej winnicy, ani od współpracujących z nami osób.

Informację o rozpoczęciu produkcji oraz sprzedaży wina na pewno opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz na profilu Winnicy Lanckorona na Facebooku.